Запитання й відповіді

Нижче наведено відповіді на запитання, які ми найчастіше отримуємо.

 • Щодня від нашого тіла, зокрема зі шкіри голови, відшаровуються мертві клітини. Лупа виникає внаслідок надміру швидкого відшарування таких клітин, що призводить до появи маленьких сіро-білих лусочок на волоссі й одязі. Це відшарування зазвичай супроводжується свербежем і відчуттям сухості шкіри.

 • Сухість, яка виникає через часте миття волосся, сушіння феном, вплив хімічних елементів у фарбах і засобах для моделювання та навіть у шампунях – це головна причина появи лупи. Є ще кілька інших чинників, як-от неналежне живлення, недостатня гігієна, повсякденні звички щодо догляду за волоссям і емоційні стреси.

 • Лупа – це проблема, що часто виникає знову. Вирішити її можна тільки за умови регулярного використанням ефективних шампунів від лупи. Звичайні шампуні не впливають на причину проблеми та просто змивають лусочки, утворені лупою, зі шкіри голови.
 • CLEAR – це живильний шампунь для шкіри голови, що містить формулу NUTRIUM 10, – поєднання незамінних поживних речовин, які глибоко проникають у шкіру голови й активують її природний захист від лупи. Клінічно доведений триваліший захист від лупи

  Це єдиний шампунь від лупи, схвалений Міжнародною академією косметологічної дерматології (IACD).

 • Нові засоби Clear для жінок. Триваліший клінічно доведений захист від лупи. НІЯКОЇ ЛУПИ* з новим Clear Men. Клінічно доведено триваліший захист від лупи. НІЯКОЇ ЛУПИ*.
 • Належне живлення потрібне для забезпечення здоров’я та відновлення клітин шкіри голови. Особливо живлення важливе для тих, хто страждає від лупи, адже їх шкіра суха й подразнена, що зазвичай є наслідком використання звичайних шампунів і засобів для догляду за волоссям.
 • Фахівці Clear знають, що шкіра голови чоловіків і жінок відрізняється. Чоловіки більш схильні до появи лупи, утворення надмірного шкірного жиру та випадіння волосся. Жінки частіше скаржаться на пошкодження волосся та свербіж.

  – Ось чому фахівці Clear розробили спеціальні рішення окремо для чоловіків і жінок.

  – ЗАСОБИ CLEAR для жінок містять формулу Nutrium 10, ЖИВИЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ 10 КОМПОНЕНТІВ І КОЛАГЕНУ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ. ВОНИ ГЛИБОКО ЗВОЛОЖУЮТЬ ШКІРУ ГОЛОВИ, АКТИВУЮЧИ ЇЇ ПРИРОДНИЙ ЗАХИСНИЙ ШАР ДЛЯ ДОВГОТРИВАЛОГО ЗАХИСТУ ВІД ЛУПИ. ТОЖ ПОЗБАВТЕСЯ ЛУПИ НАЗАВЖДИ*!

  – Засоби CLEAR Men містять формулу BioNutrium 10, СУМІШ ІЗ 10 ЖИВИЛЬНИХ КОМПОНЕНТІВ І РОСЛИННИХ ЕКСТРАКТІВ. ВОНИ ГЛИБОКО ЗВОЛОЖУЮТЬ ШКІРУ ГОЛОВИ, АКТИВУЮЧИ ЇЇ ПРИРОДНИЙ ЗАХИСНИЙ ШАР ДЛЯ ДОВГОТРИВАЛОГО ЗАХИСТУ ВІД ЛУПИ. ТОЖ ПОЗБАВТЕСЯ ЛУПИ НАЗАВЖДИ*!

 • Так. Засоби Clear безпечні для щоденного використання та схвалені Міжнародною академією косметологічної дерматології (IACD).
 • Якщо ви використовували СLEAR не щодня, ми радимо спробувати щоденне використання CLEAR. Якщо ви вже використовуєте СLEAR щодня, радимо спробувати нашу нову формулу, яка неодмінно буде більш ефективною.
 • Міжнародна академія косметологічної дерматології (IACD) – це організація, заснована в 1995 р. доктором Торелло Лотті. Маючи у своєму складі загальновідомих дерматологів, академія IACD привертає увагу до естетичних аспектів шкірної медицини та сприяє співпраці між постачальниками послуг охорони здоров’я з питань естетичних аспектів медицини.

  Тільки один шампунь від лупи схвалено Міжнародною академією косметологічної дерматології (IACD), і це – шампунь CLEAR від лупи.

TOP