Як CLEAR вдалося надовго захистити шкіру від лупи?

Як CLEAR вдалося надовго захистити шкіру від лупи?

"З’ясувавши фундаментальну роль захисного шару, нам було необхідно дізнатися, як на основі цього знання розробити цілковито новий підхід у боротьбі з лупою. Саме це змусило нас задуматися про те, щоб кардинально змінити спосіб догляду за цим шаром, який передбачав би поліпшення живлення шкіри голови та використання найпотужніших засобів догляду нею*".

Крім того, враховуючи, що шкіра голови чоловіків більш уразлива до появи лупи, фахівці CLEAR розробили засоби CLEAR спеціально для чоловіків із клімбазолом, активною речовиною, яка не тільки запобігає появі лупи, а й стимулює утворення протеїну**, що дає змогу посилити захист шкіри голови, зміцнюючи її клітини.

Так ми розробили нову технологію CLEAR Nutrium 10. Унікальне поєднання 10 особливих поживних речовин у цій надзвичайно зволожувальній формулі не тільки забезпечує неперевершений догляд за шкірою голови. Клінічно доведено її властивість відновлювати ліпіди, повертаючи природний захист шкіри голови, який запобігатиме повторній появі лупи.

* Розроблено Clear.
** На зовнішніх шарах шкіри; на основі лабораторних випробувань.

TOP