Яке харчування є найкращим для здоров'я волосся та шкіри голови?*

ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВОЇ ШКІРИ ГОЛОВИЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВОЇ ШКІРИ ГОЛОВИ Дотримуйтеся в харчуванні збалансованого раціону, до складу якого входять цинк, вітаміни групи B, незамінні жирні кислоти, біотин, протеїн і залізо, щоб підтримувати здоров’я шкіри голови.

НАДМІРНЕ ВЖИВАННЯ КАВИ ВИСУШУЄ ВОЛОССЯНАДМІРНЕ ВЖИВАННЯ КАВИ ВИСУШУЄ ВОЛОССЯ Хоч би яким важким був ваш ранок, не варто випивати забагато кави на день, адже надлишок кофеїну може висушувати волосся та шкіру голови. Замініть ранкову порцію кави на чай, щоб мати здорове волосся та шкіру голови без лупи.

ЯГОДИ ДЛЯ КРАСИ ВОЛОССЯ ЯГОДИ ДЛЯ КРАСИ ВОЛОССЯ Усі ягоди містять багато антиоксидантів, які поліпшують стан шкіри голови, тож не забувайте з’їдати жменьку ягід хоча б раз на тиждень.

ЯКІ ОВОЧІ НАЙКОРИСНІШІ ДЛЯ ВОЛОССЯ?ЯКІ ОВОЧІ НАЙКОРИСНІШІ ДЛЯ ВОЛОССЯ? Темно-зелені овочі, як-от броколі та шпинат, містять вітаміни, потрібні шкірі для створення шкірного сала – певною мірою природного кондиціонера для волосся. Радимо додавати до свого щоденного раціону хоча б один темно-зелений овоч.

*Рекомендується консультація дієтолога.

TOP