Поради по догляду за волоссям і шкірою голови

ЩОДЕННЕ МИТТЯ СПРИЯЄ ЗДОРОВ’Ю ШКІРИ ГОЛОВИЩОДЕННЕ МИТТЯ СПРИЯЄ ЗДОРОВ’Ю ШКІРИ ГОЛОВИ Щоденне миття волосся змиває надлишок жиру та лупу, забезпечуючи відчуття свіжості й чистоти. Засоби CLEAR для чоловіків надовго збережуть здоров’я та свіжість шкіри голови.

МАСАЖ ГОЛОВИ ЗАПОБІГАЄ ПОЯВІ ЛУПИМАСАЖ ГОЛОВИ ЗАПОБІГАЄ ПОЯВІ ЛУПИ Не потрібно шукати привід, щоб відвідати сеанс масажу. Доведено, що масажування голови поліпшує циркуляцію крові, оздоровлюючи шкіру та звільняючи її від лупи. Тож не лінуйтеся подбати про себе та масажуйте шкіру голови принаймні раз на місяць.

НАДЛИШОК СОНЯЧНОГО ПРОМІННЯ ШКІДЛИВО ВПЛИВАЄ НА ШКІРУ ГОЛОВИНАДЛИШОК СОНЯЧНОГО ПРОМІННЯ ШКІДЛИВО ВПЛИВАЄ НА ШКІРУ ГОЛОВИ Перебуваючи на сонці, сховайтеся під парасолею, адже тривалий вплив сонячних променів може призвести до пошкодження шкіри голови.

ПІДВИЩУЙТЕ ЧАСТОТУ ПУЛЬСУ, ЩОБ ПРИШВИДШИТИ РОСТ ВОЛОССЯПІДВИЩУЙТЕ ЧАСТОТУ ПУЛЬСУ, ЩОБ ПРИШВИДШИТИ РОСТ ВОЛОССЯ Фізичні вправи не тільки підтримують ваше тіло в тонусі, а й збільшують надходження з кров’ю цінних поживних речовин до шкіри голови, стимулюючи ріст волосся та оздоровлюючи його. Тому не шкодуйте часу, щоб раз на день зробити вклад у здоров’я та міць свого волосся.

TOP