Що ви знаєте про шкіру голови?

ШКІРА ГОЛОВИ ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК ВІДРІЗНЯЄТЬСЯШКІРА ГОЛОВИ ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ Імовірно, ви здогадувалися про це, але тепер це науково доведено: шкіра голови чоловіків генетично жирніша, ніж шкіра голови жінок. Тому CLEAR створив лінійку продуктів для жінок, розроблених з урахуванням особливостей шкіри голови жінок. Подбайте про своїх чоловіків завдяки засобам CLEAR MEN, розробленим для догляду за шкірою голови чоловіків.

ВОЛОССЯ РОСТЕ ДУЖЕ ШВИДКОВОЛОССЯ РОСТЕ ДУЖЕ ШВИДКО Волосся, за здорової шкіри голови, - це тканина, яке росте найшвидше (після кісткового мозку). Щороку довжина волосся може збільшуватися на понад 15 см. Звільніть волосся від лупи* та додайте йому здоров’я за допомогою CLEAR, щоб активувати природний захисний шар шкіри голови.

У КОЖНОГА ПАСМА ВОЛОССЯ – СВОЯ ІСТОРІЯУ КОЖНОГА ПАСМА ВОЛОССЯ – СВОЯ ІСТОРІЯ Здоров’я кожного пасма волосся залежить від стану шкіри голови та дозволяє визначити, як харчується людина. Дбайте про здоров’я свого волосся, дотримуючись добре збалансованого харчування з достатньою кількістю овочів, свіжих фруктів і білків.

КРАСА ВОЛОССЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СТАНУ ШКІРИ ГОЛОВИКРАСА ВОЛОССЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СТАНУ ШКІРИ ГОЛОВИ Шкіра голови потребує догляду. Це запорука красивого волосся. Використовуйте CLEAR з 10 поживними речовинами, які забезпечують інтенсивне зволоження для здорового та красивого волосся від коренів до кінчиків.

TOP