Яке харчування є найкращим для здоров'я волосся та шкіри голови?

СВІЖІ ФРУКТИ ЧУДОВО ВПЛИВАЮТЬ НА СТАН ВОЛОССЯ ТА ШКІРИ ГОЛОВИСВІЖІ ФРУКТИ ЧУДОВО ВПЛИВАЮТЬ НА СТАН ВОЛОССЯ ТА ШКІРИ ГОЛОВИ Свіжі фрукті містять багато антиоксидантів, які надають природного й здорового вигляду вашому волоссю. Обов’язково з’їдайте щодня одну порцію свіжих фруктів, які складають основу добре збалансованого раціону для здорового волосся та шкіри голови.

ДОДАЙТЕ ГРИБИ У СВІЙ РАЦІОН ДОДАЙТЕ ГРИБИ У СВІЙ РАЦІОН Гриби – це джерело незамінних мінералів, зокрема цинку та міді, які дуже корисні для волосся та шкіри голови. Додавайте порцію грибів до основної страви один раз на тиждень, щоб підживити волосся та шкіру голови цими важливими елементами.

СПОЖИВАЙТЕ ЗЕЛЕНІ ОВОЧІ ДЛЯ ЧУДОВОГО СТАНУ ВОЛОССЯ ТА ШКІРИ ГОЛОВИСПОЖИВАЙТЕ ЗЕЛЕНІ ОВОЧІ ДЛЯ ЧУДОВОГО СТАНУ ВОЛОССЯ ТА ШКІРИ ГОЛОВИ Добре збалансований раціон неможливий без достатньої кількості зелених овочів. Вони містять вітаміни, які надають шкірі голові природного й доглянутого вигляду. Чому б не підживити шкіру голови, скуштувавши порцію броколі або шпинату на вечерю?

ЗАБУДЬТЕ ПРО СУВОРІ ДІЄТИ ЗАБУДЬТЕ ПРО СУВОРІ ДІЄТИ Дотримання суворої дієти може порушити гормональний баланс, унаслідок чого ви почнете втрачати волосся. Не ризикуйте, а краще повноцінно харчуйтеся, щоб мати міцне волосся без лупи.

TOP