Як краще доглядати за волоссям і шкірою голови?

РЕГУЛЯРНО МИЙТЕ ГОЛОВУРЕГУЛЯРНО МИЙТЕ ГОЛОВУ Перший і найважливіший етап догляду за шкірою голови – це регулярне миття. Миття не тільки змиває бруд, але й відкриває закупорені пори. Для щоденного миття волосся варто використовувати живильний шампунь для щоденного використання, наприклад Clear з формулою Nutrium 10, що активує природний захисний шар шкіри голови.^
^Допомагає відновити функцію захисного бар'єру шкіри голови. 

ШКІРА ГОЛОВИ - ЦЕ ЧАСТИНА ШКІРИ ВСЬОГО ТІЛАШКІРА ГОЛОВИ - ЦЕ ЧАСТИНА ШКІРИ ВСЬОГО ТІЛА Шкіра голови має дуже ніжну структуру, яка потребує захисту від несприятливих погодних умов і хімічних елементів, зокрема хлору, який є агресивним подразником для шкіри та волосся. Використовуйте CLEAR з 10 поживними речовинами, які забезпечують інтенсивне зволоження для здорового та красивого волосся від коренів до кінчиків.

ВИЗНАЧТЕ ВАШ ТИП ШКІРИ ГОЛОВИВИЗНАЧТЕ ВАШ ТИП ШКІРИ ГОЛОВИ Шкіру голови, як і шкіру на обличчі, класифікують за трьома типами: нормальна, жирна та суха. Щоб правильно підібрати засоби для догляду за шкірою голови, необхідно визначити її тип і, відповідно, її потреби. Перевірте, чи схильна ваша шкіра голови до появи лупи* ПРОСТО ЗАРАЗ!

ШКІРА ГОЛОВИ МОЖЕ ТАКОЖ БУТИ ЧУТЛИВОЮШКІРА ГОЛОВИ МОЖЕ ТАКОЖ БУТИ ЧУТЛИВОЮ Коли шкіра голови інтенсивно втрачає вологу, пори шкіри відкриваються та пропускають шкідливі речовини. Це подразнює шкіру голови та викликає свербіж, печіння, почервоніння, стягнення та призводить до появи лупи. Забезпечте достатнє зволоження шкіри голови завдяки CLEAR "Інтенсивне зволоження" (CLEAR Intense Hydration) з екстрактом кактуса, що наповнює суху шкіру голови вкрай необхідною вологою.

TOP