Як захистити шкіру голови від зовнішніх факторів?

НАДЛИШОК ЗАСОБІВ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ЗАЧІСКИ МОЖЕ ПОШКОДИТИ ВОЛОССЮНАДЛИШОК ЗАСОБІВ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ЗАЧІСКИ МОЖЕ ПОШКОДИТИ ВОЛОССЮ Засоби для моделювання зачіски, зокрема ті, які не змиваються, можуть закупорювати шкіру й подразнювати її, перешкоджаючи засвоєнню поживних речовин. Спробуйте засіб CLEAR "Баланс жирності шкіри голови" (CLEAR Scalp oil control) для глибокого очищення шкіри голови та НАДАННЯ відчуття свіжості.

ВОЛОССЯ ПОТРЕБУЄ ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯВОЛОССЯ ПОТРЕБУЄ ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ Приваблива засмага – це чудово, але надмірне тепло висушує шкіру голови та шкодить волоссю, тому їх також потрібно захищати. Можна носити капелюх або користуватися парасолькою, щоб захиститися від шкідливого впливу сонячних променів.

ШКІРА ГОЛОВИ ТА ВОЛОССЯ ШКІРА ГОЛОВИ ТА ВОЛОССЯ "ПРИТЯГУЮТЬ" ЗАБРУДНЕННЯ Забруднене повітря також може стати причиною сухості, викликати свербіж шкіри голови та позбавити волосся здорового вигляду. CLEAR змиває частки пилу та бруду, які накопичилися на волоссі та шкірі голови протягом дня, – і ваше волосся матиме здоровий вигляд без лупи*.

ПІД ЧАС ДОЩУ ВОЛОССЯ МОЖЕ ВИТЯГУВАТИСЯ В ДОВЖИНУ МАЙЖЕ НА 30%ПІД ЧАС ДОЩУ ВОЛОССЯ МОЖЕ ВИТЯГУВАТИСЯ В ДОВЖИНУ МАЙЖЕ НА 30% Слабке здоров’я шкіри голови призводить до вразливості волосся, особливо вологе волосся може ставати ламким. Спробуйте CLEAR "Інтенсивне зволоження" (Intense Hydration) з 10 поживними речовинами, які забезпечують інтенсивне зволоження для здорового та красивого волосся від коренів до кінчиків.

TOP