Цікаві факти про волосся та шкіру голови

НІКОЛИ НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ШАМПУНЕМ СВОЄЇ ДІВЧИНИНІКОЛИ НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ШАМПУНЕМ СВОЄЇ ДІВЧИНИ Засоби Clear Men розроблені спеціально для шкіри голови чоловіків, яка генетично масніша, ніж шкіра голови жінок. Тож припиніть користуватися шампунем своєї дівчини та спробуйте Clear Men – зі спеціальним комплексом поживних речовин для шкіри голови чоловіків.

БІЛОК – ЗАПОРУКА КРАСИВОГО ВОЛОССЯБІЛОК – ЗАПОРУКА КРАСИВОГО ВОЛОССЯ Волосся здебільшого складається з білка, без якого неможливо мати здорову шкіру голови. Тож уживайте його в достатній кількості. Долучайте порцію курятини або яловичини на обід або вечерю.

ЯК ВІДРОСТИТИ ЗДОРОВЕ Й МІЦНЕ ВОЛОССЯ?ЯК ВІДРОСТИТИ ЗДОРОВЕ Й МІЦНЕ ВОЛОССЯ? Як і рослини, 99 % природних живильних речовин волосся отримує через корені. Тож не забувайте живити шкіру потрібними їй речовинами, використовуючи Clear Men із формулою Bio Nutrium 10 – комплексом із 10 провітамінів і мінералів, спеціально призначених для шкіри голови чоловіків.

ЛУПА – ПОШИРЕНІША ПРОБЛЕМА, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯДЛУПА – ПОШИРЕНІША ПРОБЛЕМА, НІЖ ЗДАЄТЬСЯ НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД Понад 50 % людей страждають від лупи, що виникає через сухість шкіри голови. Ви точно не належите до них, якщо використовуєте шампунь Clear Men  – засіб, що активує природний захисний шар шкіри голови, звільняючи її від лупи*.

TOP