Що потрібно, щоб волосся та шкіра голови виглядали чудово?

ДАВАЙТЕ ШКІРІ ГОЛОВИ ДИХАТИДАВАЙТЕ ШКІРІ ГОЛОВИ ДИХАТИ Якщо вам дошкуляє лупа, робіть коротку стрижку хоча б раз на рік, щоб зберегти свіжість шкіри голови

ПОЗБУДЬТЕСЯ ЗВИЧКИ ТОРКАТИСЯ ШКІРИ ГОЛОВИПОЗБУДЬТЕСЯ ЗВИЧКИ ТОРКАТИСЯ ШКІРИ ГОЛОВИ На руках накопичується безліч бактерій і бруду, який закупорює пори. Що частіше ви торкатиметесь руками волосся, то маснішим воно ставатиме. Не забувайте ретельно мити руки та намагайтеся не торкатися голови часто.

ПІДБИРАЙТЕ ЗАЧІСКУ, ЩО ВАМ ПАСУЄПІДБИРАЙТЕ ЗАЧІСКУ, ЩО ВАМ ПАСУЄ Ви впевнені, що ваш перукар правильно підбирає стрижку для вашого типу обличчя? Якщо ні, зверніться до стиліста, який допоможе підкреслити красу та здоров’я вашого волосся.

НАДЛИШОК ЗАСОБІВ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ЗАЧІСКИ МОЖЕ ПОШКОДИТИ ВОЛОССЮНАДЛИШОК ЗАСОБІВ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ЗАЧІСКИ МОЖЕ ПОШКОДИТИ ВОЛОССЮ Надмірне використання засобів для моделювання призводить до закупорювання пор і подразнення шкіри голови, перешкоджаючи засвоєнню поживних речовин. Не втрачайте природного вигляду й уникайте використання цих засобів, щоб ваше волосся та шкіра голови могли вільно дихати.

TOP