Спеціалізовані рішення

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВСПЕЦІАЛІЗОВАНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ Ми знаємо, що шкіра голови чоловіків і жінок відрізняється. Саме тому фахівці CLEAR пристосували склад своїх засобів до таких різних потреб.

Шкіра голови чоловіків проблемніша: вона масніша та більш схильна до появи лупи. За висновками наших фахівців CLEAR Men – це шампунь від лупи № 1 для чоловіків у всьому світі3.

Натисніть тут щоб переглянути колекцію засобів для чоловіків. 

3 Розрахунок Unilever на основі даних Nielsen за обсягом продажів, представлених Nielsen, в категорії шампуні для чоловіків за останній період (12 місячний період, що закінчується у січні 2015) для спільних ринків Nielsen та Unilever в наступних країнах:Австрія, Бангладеш, Бразилія, Болгарія, Канада, Китай, Чилі, Колумбія, Данія, Єгипет, Франція, Німеччина, Греція, Гонконг, Індія, Індонезія, Італія, Корея, Кувейт, Малайзія, Марокко, Мексика, Непал, Нідерланди, Пакистан, Філіппіни, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Сінгапур, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Тайвань, Таїланд, Туреччина, ОАЕ, Великобританія, Україна, США, Венесуела і В'єтнам. (© 2012, ACNielsen.).

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЖІНОКСПЕЦІАЛІЗОВАНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЖІНОК Для жінок ми пропонуємо цілу низку засобів, які також задовольнять потреби їх шкіри голови. 99 % поживних речовин для вашого волосся надходить зі шкіри голови, тому фахівці CLEAR докладають зусиль, щоб позбавити її лупи.

Натисніть тут щоб переглянути колекцію засобів для жінок.

TOP